תעסוקה במזרח

תעסוקה בהוראת אנגלית

 
למרות השמועות, הידע באנגלית של הילידים ברחבי העולם הוא לא דרכון אוטומטי לתעסוקה בכל מקום בחו"ל. עם זאת, ניתן לעשות שימוש רווחי בהוראת אנגלית במדינות רבות באסיה. בקוריאה, טיוואן, יפן, תאילנד ויותר ויותר גם בסין – עולה שיעור האוכלוסייה שלהוט ללמוד אנגלית מדוברי השפה עצמם. תואר אקדמאי בכל תחום הוא תנאי הכרחי, אם כי במקרים מסוימים גם מידה מסוימת של התלהבות תספיק כדי ללמד אנגלית בסין.
רוב המורים הזרים מועסקים במכונים פרטיים ללימודי שפות, ולעיתים קרובות שכרם גבוה ביותר. עם זאת, עבודה בתור מורה פרטי עצמאי היא המשתלמת ביותר, אבל דורשת ניסיון רב במציאת עבודה שכזו בסין.
אם אתם נוסעים במסגרת של טיול מאורגן לסין ומתלהבים מהרעיון ללמד אנגלית בארץ זו, חשוב לדעת שתוכלו לקבל הכשרה בארץ על ידי חברה שמעסיקה מורים שמלמדים אנגלית בסין. התנאי לקבלת העבודה הוא שהאנגלית שלכם היא ברמה גבוהה כשעדיפות ניתנת לבעלי תעודת הוראה.
בסין תזכו לתנאים טובים ותפגשו ילדים חרוצים ומנומסים שרוצים ללמוד את השפה. עם זאת, קחו בחשבון קבלת אשרת עבודה בסין אינה פשוטה.
 

תעסוקה בתחום ההיי טק בהודו

 
במשך מאות בשנים הפרידה את עצמה הודו משאר העולם. התרבות שלה, סגנון החיים, הלבוש והדת השאירו את ההודים מאחור בהיבטים רבים. אבל, ההתקדמות והקבלה של הטכנולוגיה העדכנית גרמו להודו להשתנות ולהפוך אט אט למדינה מודרנית יותר.
אם עד לשנים האחרונות אנשים מבחוץ לא התקבלו בברכה בהודו, היום היא סוף סוף פתחה את הדלתות בפני שאר העולם.
מהפכת האינטרנט גרמה לחלק גדול משינוי זה. אנשים בהודו כבר לא מופרדים משאר העולם, והאינטרנט קרב גם את תושבי הודו לשאר האנשים בעולם. הודו קיבלה הזדמנות לעבוד עם שאר העולם. לא רק שהיא הופכת למודרנית יותר, אלא גם מראה למדינות אחרות את היכולות האדירות שלה.
תושבי הודו מצאו לעצמם דרך חיים חדשה עם מהפכת האינטרנט. ועולם העסקים למד שבאמצעות מיקור חוץ של משימות רבות (כגון תמיכה בטכנולוגיה אינטרנטית ובחשבונאות) למדינות בחו"ל, ניתן לחסוך כסף רב. הודו הפכה במהירות מרכז למיקור חוץ ויש לכך סיבות טובות, בעיקר עלויות העבודה הנמוכות.
אם אתם במקרה מזדמנים להודו, תוכלו לעמוד על שינויים אלה מקרוב. היום גם חברות היי טק ישראליות משתמשות במיקור החוץ ההודי בגלל שעלויות הייצור נמוכות בהרבה מהעלויות בארץ. לכן, מבחר הצעות העבודה שמוצע בהודו הוא עצום.
הסרטון היומי - עבודה בעגלות באנגליה