לעבוד בתור פורץ מנעולים בחו"ל

אלפי ישראלים לא טועים.
 
זה כבר ממש לא סוד... ישראלים רבים נוסעים למדינות מרוחקות ע"מ לעבוד בתור פורצי מנעולים – מנעולנים. תופעה זו הינה נפוצה מאד, וקיימת כבר למעלה מ-20 שנה. ניתן למצוא מנעולנים ישראליים בכל רחבי ארה"ב, קנדה, אוסטרליה וכמה ממדינות אירופה. ישנן בשוק חברות מנעולנות גדולות, לצד מגוון גדול של פורצי מנעולים עצמאים, המספקים שירות פריצת מנעולים באיזור גיאוגרפי מצומצם.
 
 

להרוויח הרבה כסף בחו"ל

מדובר בעבודה מכניסה למדי. פורץ מנעולים יכול להרוויח בחו"ל עשרות אלפי שקלים בחודש אחד, בהנחה שהוא מקודם כמו שצריך במדיה השיווקית. הרווחים מגיעים מקריאות שירות שונות לאורך היום ובנוסף ממכירת מנגנונני נעילה מתקדמים ללקוחות.

 

איזה מנעולן ירוויח הכי הרבה?

תחום המנעולנות הינו פרוץ למדי (גם בארץ). פורץ מנעולים יכול לדרוש איזה מחיר שהוא רוצה, שכן לא קיימת רגולציה בנושא, לפחות לא בארצות הברית. זה לא שאפשר לבקש איזה סכום שרוצים, אבל במקרים ספציפיים ניתן לדרוש תשלום אקסטרה. למשל כשמגיעים לתת שירות בשעת לילה מאוחרת, במהלך החג או ביום סוער במיוחד. פורץ מנעולים הוא איש מכירות לכל דבר. כל ביקור אצל לקוח הינו הזדמנות מכירה של מנגנון נעילה חדש, חזק יותר ואמין יותר. קיימים כיום בשוק מגוון מנעולים חדשים עם כרטיס מגנטי למניעת שכפולים וחידושים נוספים.

 

ללמוד מקצוע בחו"ל

צעירים רבים מישראל, המחפשים עבודה בחו"ל, בוחרים במקצוע זה מתוך רצון ללמוד מקצוע חדש. הרי אף קורס מנעולנות לא יכשיר אותך טוב כמו עבודה בשטח. חברות מנעולנות ישראליות בחו"ל צריכות כל הזמן עובדים חדשים (שכן הרבה עובדים מעוניינים גם לחזור לארץ). החברות מציעות לצעירים רבים סטאז' על חשבונן, תמורת התחייבות לחצי שנה לפחות. כך צעירים ישראליים מרוויחים יפה, לומדים מקצוע, ורואים עולם תוך כדי.

 

לחזור לארץ ולהמשיך לעבוד בתחום

צעירים רבים שעבדו בחו"ל בתור מנעולנים, חוזרים לאחר מכן לארץ ומשתלבים בענף. בין אם בתור פורצי מנעולים, פורצי כספות, יועצי מיגון, יועצי אבטחה, במשטרה ועוד. פורץ מנעולים בעל ניסיון תמיד יוכל למצוא מקום עבודה מכובד. בארץ פועלים מגוון פורצי מנעולים באישור המשטרה. רובם הגדול של המנעולנים המובילים, עבדו גם בחו"ל בתור פורצי מנעולים.

 

השיווק הינו האתגר האמיתי

ביקוש לפריצת מנעולים בחו"ל – יש בשפע. העניין הוא שממש לא קל לשווק את השירות הזה, בטח אם הנכם חסרי ניסיון. מבחינה זו, ההמלצה היא בד"כ לחבור לחברה מקומית ותיקה, שנהנית מכמות טלפונים יפה מדי יום, כדי שלא תבזבזו את הזמן שלכם. בשלב ראשון יש להתמקצע בפריצת המנעולים, ורק בשלב השני שווה לבחון פתיחת עסק, הצטרפות לשותפות או התרחבות עסקית. שיווק באינטרנט בחו"ל הינו מאתגר מאד, והינו מקצוע בפני עצמו. קשה מאד לשווק עסק במקביל לעבודה בשטח.

 

שגרירים של כבוד

מנעולנים ישראלים בחו"ל הם שגרירים לכל דבר. זה לא שעם כל לקוח מדברים על ישראל, אבל לאורך העבודה השוטפת יוצא להרבה חבר'ה ישראלים לפגוש אוכלוסיה מקומית ולהתחבר איתה. שירות טוב יוצר רושם טוב ובכך כל מנעולן ישראלי הופך להיות שגריר של רצון טוב. הרי אף אחד לא אוהב להיתקע מחוץ לבית באמצע הלילה. למנעולן יש את הזכות לבוא ו"להושיע" אדם ברגעיו הפחות נעימים. בהצלחה!
 
 

 

 
 
 
 
הסרטון היומי - עבודה בעגלות באנגליה