עבודה בחו"ל באופן חוקי – יש חיה כזו?

צעירים רבים משתחררים מהצבא, ומחפשים דרך קלה, נעימה ומהירה לשלב פרנסה עם הנאה. אחת הדרכים הטובות והפופולריות ביותר לעשות זאת היא באמצעות עבודה באירופה במגוון רחב של תחומים, באחת הבירות המרתקות והיפות שמהוות יעד תיירותי אטרקטיבי למדי. בעזרת עבודה באירופה מקבלים הצעירים הן הזדמנות נפלאה להרוויח כסף טוב, והן את החוויה החד פעמית של מקום חדש, תרבות אחרת, אנשים חדשים ואינסוף אפשרויות הרחק מהבית. שנייה לפני שאתם על המטוס, בדקו איך תוכלו לבצע עבודה באירופה באופן חוקי.


עבודה באירופה – דרך נעימה להתפרנס

עבודה באירופה היא הזדמנות נהדרת, המתאימה בעיקר לצעירים לאחר שירות צבאי המחפשים להתרחק, להתאוורר, לנפוש, לצבור חוויות חדשות ולהכיר אנשים חדשים, ועל הדרך גם להרוויח כסף טוב ולהתחיל את החיים בצורה יותר נאותה.
עבודה באירופה היא שם קוד למספר סוגי עבודות כמו אבטחה, טיפול בילדים, עבודות חקלאיות ועבודות בתחום השיווק והמכירות, שהעיקרית שבהן היא מכירה של ציורים משמן מדלת לדלת, מתוך ההכרה כי תושבים אירופאיים רבים יודעים להעריך אמנות ומבקשים להכניסה אל ביתם. תחום זה של עבודה באירופה אינו מצריך כישורים מיוחדים או הסמכה, אלא רק את האופי הישראלי המוכר והטוב, המורכב מתעוזה, ישירות, נכונות לעבודה מאומצת ויכולת מיקוח, הארוזים כולם בחיוך גדול.
באמצעות עבודה באירופה, המתאפיינת ביופי קלאסי ובחיי עיר תוססים, קל מאוד לאבד את הגבולות בין עבודה ובין הנאה. כיום עבודה באירופה מתאפשרת במדינות רבות ובהן אנגליה, ספרד, הולנד, דנמרק, שבדיה, פינלנד, גרמניה, איטליה ועוד - רק תבחרו. מי שדובר שפה נוספת פרט לאנגלית ועברית, יגלה מהר מאוד את היתרון בכך, ויוכל להשתלב במהירות ובקלות במדינה הזרה.בכל אתר דרושים שמכבד את עצמו תמצאו קטגוריה העוסקת בעבודה באירופה 


רשיונות עבור עבודה באירופה

כל קליטה במדינה זרה היא לא פשוטה, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בחבר'ה צעירים, שמגיעים לבדם ומעוניינים להתפרנס. על מנת להצליח בכל עבודה בחו"ל דרושים רישיונות, ויש לעבור את ביורוקרטיות הקליטה של הרשויות המקומיות ולהשיג אישור עבודה.
לא תתקשו למצוא עבודה באירופה אם יש לכם דרכון אירופאי של אחת ממדינות האיחוד, או אם הגעתם בתור סטודנטים בעלי אישור עבודה. אך אם מטרתכם היחידה היא עבודה באירופה ללא לימודים וללא דרכון, הרי שתצטרכו להיעזר בחברה ישראלית שתטפל בכם, תעזור לכם בהשגת האישורים, ותקרב אתכם עוד צעד לעבר היעד הנכסף של פרנסה דרך חוויה.
עבודה באירופה באופן לא חוקי עלולה לסבך אתכם עם השלטונות המקומיים, שלא תמיד נוהגים בסלחנות עם העובדים הזרים. לכן קחו זאת בחשבון, והקפידו לקבל את כל אישורי העבודה הדרושים מראש.


מומלצים
 
הסרטון היומי - עבודה בעגלות באנגליה