כמה מרוויחים בעבודה בחו"ל?

עבודה בארה"ב הפכה בשנים האחרונות למבוקשת מאוד בקרב צעירים ישראלים רבים, משום שהיא משלבת את התחושה הנפלאה של הרפתקה וחופש, עם רווחים נאים שקשה להשיגם בארץ באותם התנאים. שנייה לפני שאתם רצים לעמוד בתור לשגרירות כדי להשיג ויזת עבודה בארה"ב קראו את המאמר הבא.


עבודה בארה"ב – ג'וב או נופש?

עבודה בארה"ב היא שם כולל עבור סוגים רבים של עבודות. ניתן לעבוד בתור אופר וטיפול בילדים, במכירות מדלת לדלת או בעגלות המוצבות במרכזים מסחריים, בהובלות, במנעלונות, באבטחה, במט"ח ועוד ועוד אפשרויות. החוצפה הישראלית, האופי העוקצני, הכישורים הטבעיים הנרכשים בצבא ובחברה שלנו, הם שהופכים עבודה בארה"ב לאפשרית עבור ישראלים רבים.
סוגים רבים של עבודה בארה"ב לא מחייבים כלל הכשרה ייעודית, ונסמכים על האופי שכל אחד מביא מהבית, וזה סוד קסמם. חשבו היטב איזו עבודה בארה"ב תתאים לכם יותר, וקחו בחשבון שעל מנת להרוויח, והרבה, תידרשו לעבוד קשה. קחו בחשבון כי תצטרכו להשיג אישורי עבודה בארה"ב וחלק מהחברות המעסיקות מסייעות לעובדים שלהן בתחום זה.
כל אחד שמחפש עבודה בארה"ב עושה זאת, לא רק על מנת לעבוד מסביב לשעון ולזכות בתגמול הולם, אלא גם כדי ליהנות מהיתרונות שמציע מקום חדש, רחוק, עם אנשים חדשים, תרבות, בילויים וטיולים, וכדי להפוך את המטרה היבשה של הרצון להרוויח כסף, לחוויה חד פעמית, מהנה ונעימה.


אז כמה באמת מרוויחים בעבודה בארה"ב?

לצערנו, אין אף עבודה בארץ שזהה בתנאים שלה לאותה עבודה בארה"ב, ובדיוק בשל כך צעירים רבים נוהרים לחו"ל. לדוגמא, עבודה בארה"ב בקריסמס, בדוכני מכירות של קניונים, עשויה להיות שווה סביב ה-20,000 שקלים בחודש, כאשר עבודה זהה בארץ תהיה שווה אולי רבע מזה, במקרה הטוב. עבודה בארה"ב בתחום של מכירות עשויה להיות המשתלמת ביותר בשל האופי הצרכני של האמריקאים.
החברות השונות, שמעסיקות את מי שמגיע למצוא עבודה בארה"ב, מציעות להם לעיתים קרובות תנאים מפנקים כמו מגורים, פעילויות חברתיות, הסעות,טיול מאורגן ובונוסים יפים על מכירות גבוהות וכן הלאה. מי שעובד קשה, יוכל בקלות למצוא את עצמו מרוויח כסף מהיר וקל, ולחסוך סכומים יפים להמשך החיים, משום שגם המינימום אותו ניתן להרוויח דרך עבודה בארה"ב הוא עדיין גבוה בצורה משמעותית מהמינימום של עבודה בארץ.
אל תתעצלו ובררו כמה שיותר פרטים מראש על החברה המעסיקה, המקצועיות והאמינות שלה, על מנת להבטיח כי עבודה בארה"ב, עליה חלמתם, אכן תשתלם לכם.


מומלצים
 
הסרטון היומי - עבודה בעגלות באנגליה